دیدار با خانواده های جانبازان و شهدا در رودهن

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن:به مناسبت گرامیداشت هفته دفاع مقدس و با حضور امام جمعه بخش رودهن – ریس شورای اسلامی شهر رودهن – مهندس کچویی شهردار رودهن – ریس بنیاد شهید شهرستان دماوند- فرمانده سپاه رودهن و جمعی از مسولان با حضور در منزل قربانعلی حسینی از جانبازان هشت سال دفاع مقدس و خانواده شهید فرهاد گودرزی دیدار و یاد و خاطره آنان را گرامی داشتند.

 

مهندس کچویی در حاشیه این دیدار معنوی گفت: امروز جامعه اسلامی و همه کسانی که در آن با آسایش و آرامش زندگی می کنند، مرهون خون پاک هزاران شهید و جانبازی است که در دفاع از ارزش های اسلامی که از اهل بیت عصمت و طهارت (س) به ما ارث رسیده است، جانفشانی کردند.

 

وی در این دیدار اظهار کرد: دیدار با خانواده معظم شهدا و جانبازان تأکید مقام معظم رهبری است و ما امروز بر خود وظیفه و تکلیف دانسته‌ایم که بنا بر فرمایشات ایشان و به مناسبت هفته دفاع مقدس ، از خانواده‌های محترم جانبازان  و شهیدان سرکشی و دیدار کنیم.

 

کچویی افزود: تلاش همه ما در جهت خدمت به بازماندگان خانواده شهدا و خدمت به جانبازان و آزادگان و ایثارگران وظیفه اخلاقی، عرفی و دینی و البته کمترین کار ممکن است.

 

وی اظهار داشت: این خانواده ها مایه افتخار جامعه، میراث داران انقلاب اسلامی و سرمایه های معنوی کشور به شمار می روند و خدمت به آنها افتخاری بسیاربزرگ محسوب می شود.

 

شهردار رودهن گفت: باید بتوانیم شجاعت این عزیزان را که ارزش‌های دفاع مقدس را با خود یدک می‌کشند بین نسل‌های سوم و چهارم انقلاب انتقال دهیم و آنها را با مفهوم شهادت و شجاعت آشنا کنیم.

 

وی در خاتمه با بیان اینکه هرچه در راه تکریم خانواده های معظم شاهد و ایثارگر تلاش شود کم است، گفت: خدمت به خانواده های معظم شهدا و جانبازان که در راه خدا  از جان خویش  خالصانه گذشتند کاری ارزشمند و با عبادت است.

نظر شما !!