انتصاب  مجدد مهدی کچویی به سمت شهردار رودهن

به گزارش روابط عمومی شورای اسلامی شهر و شهرداری رودهن: مراسم  معارفه مجدد مهدی کچویی به سمت شهردار رودهن با حضور مدیر کل امور شهری و شوراهای استانداری تهران – فرماندار شهرستان دماوند – بخشدار و اعضای شورای اسلامی شهر در دفتر شهردار برگزار و مهندس کچویی با اکثریت مطلق آرا و با حکم استاندار تهران به عنوان شهردار رودهن ابقا و توسط مدیر کل به وی تحویل داده شد.

همچنین در پایان مراسم در خصوص برخی مسائل شهری و رسیدگی به مشکلات و رفاه و آسایش همشهریان ونحوه خدمات رسانی بحث و تبادل نظر شد.

شایان به ذکر است کچویی در ۲۱ ماه گذشته مدیریت شهر رودهن را در دست دارد و فعالیت های عمرانی و خدماتی متعددی را طی این مدت انجام داده است.

شهردار رودهن در حاشیه این مراسم اظهار کرد: نزدیک به دو سال افتخار داشته‌ام در بحث مدیریت شهری و هر چند کوچک، خدمتی را به یکی از زیباترین شهرهای شرق استان تهران و حتی خود استان تهران داشته باشم.

کچوئی ادامه داد: در مدتی که در خدمت مردم با بهره‌مندی و هدف خاص در رودهن کار کردم، مهم‌ترین هدفم خدمت صادقانه بوده است و در این راه تنها نبودم و از حمایت‌های بی‌دریغ و همه‌جانبه اعضای شورای اسلامی شهر رودهن در دوره چهارم و همچنان معتمدان و بزرگان شهری بسیار سپاسگزار هستم.

وی تصریح کرد: امیدوارم بتوانم همانند دو سال گذشته و با اعتمادی که اعضای شورای اسلامی شهر رودهن در دوره پنجم داشتند، به فعالیت‌های نیمه‌کاره خود پایان دهم.

شهردار رودهن بیان کرد: اگر در این راه سخت قصوری هم پیش‌ آمده ، از همین‌جا عذرخواهی می‌کنیم ومطمئن هس تم با همدلی مسؤولان و مردم، شهری آبادتر از قبل خواهیم داشت.

نظر شما !!
  1. علی صادقی

    ضمن عرض سلام و تبریک و شادباش به مناسبت رای اعتماد شورای شهر رودهن به جناب مهندس کچویی شهردار نمونه استان و شهردار لایق و مدبر رودهن امیدواری به ارتقای سطح رودهن در تراز استانداردهای رفاه و دسترسی ساکنین نواحی مختلف شهر به امکانات مورد نظر مدیریت شهری که اعمال روش های مدیریتی کاربردی و استراتژیک در این خصوص در عملکرد شهردار محترم به چشم میخورد همچنان در نزد شهروندان و ساکنین شهر باقی ماند. ومن الله التوفیق.